- SAUNA TERLEME YOLU ILE VÜCUTTAKI SU VE TOKSINLERIN DENGESINI SAĞLAR. SAUNA BANYOLARININ  KARDIYO  VASKÜLER  SISTEM  VE  SAĞLIK  AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLI  OLAN  KAN  BASINCI ÜZERINDE ÇOK  YARARLI ETKILERI  VARDIR.

  DÜZENLI  OLARAK  SAUNAYA  GIRMEK  TERLEME  YOLU  ILE  GÖZENEKLERIN  AÇILMASINI VE CILDIN ÖLÜ HÜCRELERDEN ARINARAK SON DERECE PÜRÜZSÜZ VE CANLI BIR GÖRÜNÜME  ULAŞMASINI SAĞLAR.
 
  SAUNA DOLAŞIM SISTEMINI HIZLANDIRARAK VE DÜZENLEYEREK, ÖZELLIKLE KAN PROTEINLERINI ARTTIRIR.  OKSIJENIN HÜCRELERE DAHA YOĞUN GITMESINI SAĞLAR.
 
  SAUNANIN  RAHATLATICI  VE  DINLENDIRICI  ETKISI  ILE  YORGUNLUK  VE  STRES  GIBI  OLUMSUZLUKLARI  ORTADAN  KALDIRARAK  SINIR  SISTEMI  IÇIN DE  OLUMLU  ETKI  YAPAR.  SAUNANIN  ANTIKOR  ÜRETIMINI  ARTTIRMASI  BAĞIŞIKLIK  SISTEMINI GÜÇLENDIRIR VE BIZI DIŞ ETKENLERE KARŞI SON DERECE DIRENÇLI  HALE GETIRIR.
 
  SAUNANIN SOLUNUM YOLLARI ÜZERINDEKI DÜZENLEYICI ETKISINI DE UNUTMAMAK GEREKIYOR.  SAUNA CILT GÜZELLIĞININ YANI SIRA BAZI BÖLGELERDE ISTENMEYEN YAĞLANMA VE SELÜLIT OLUŞUMUNU  ENGELLER. KISACA SAUNA VÜCUD SAĞLIĞI VE GÜZELLIĞI IÇIN MÜKEMMEL BIR YOLDUR.
info@degirmenotel.com.tr
ŞİLE DESIGN © 2013 Tüm Hakları DEĞİRMEN TUR.SAN.TİC.A.Ş' ye Aittir
ÖZEL İNDİRİM
English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

DEĞİRMEN OTEL / ŞİLE
SINCE 1963